• |
  • |

Посуд для матча

99 грн.
299 грн.
99 грн.
59 грн.
789 грн.
499 грн.
499 грн.

Приготування чаю матча приносить не менше задоволення ніж пиття. Не дарма для японців кожна дрібниця дуже важлива. Цей фактор починають цінувати все більше країн, в числі яких і Україна, а приготування чаю стає справжнім мистецтвом, яке вимагає неспішності та чіткої послідовності дій. Для цього, крім самого маття, вам знадобиться відповідний посуд та аксесуари, які можна купити в Києві, Львові, Одесі та будь-яких містах країни у нас на сайті.

Посуд та аксесуари для приготування матча і матча лате

Чаша Чаван (або Тяван по-японськи). Використовується для заварювання чаю. Справжній смак матча не повинен спотворюватись, тому чаша Чаван керамічна. Посудина має вузьке дно, яке плавно з'єднується з широкими прямими стінками. Така форма дуже зручна для змішування, тому ви можете в ній змішувати що завгодно, а завдяки кераміці на ароматі матча це не відіб'ється.

Бамбуковий вінчик Часен. Більше п'яти століть вінчик-часен незмінний аксесуар для приготування чаю в Східній Азії. Використовується для змішування порошкового чаю після того, як він буде залитий водою. Від вінчика, часу та інтенсивності змішування залежить смак напою. Таким чином цей аксесуар став одним із символів традиційної чайної церемонії Далекого Сходу.

Кусенаоші. Підставка для вінчика Часен. Завдяки своїй формі вона допомагає уникати деформації вінчика. Сам вінчик-часен – ручна делікатна робота, для успішного зберігання якої, використовується Кусенаоші. Крім того, підставка стане відмінним елементом декору.

Мірна ложка Часаку. Протягом багатьох століть Часаку є ідеальною мірною одиницею в Японії. Її використовують не тільки під час приготування матчі, але й в кулінарії для вимірювання пропорцій сухих сумішей. 1 Часаку = 1 грам. Бамбукова ложечка Часаку дуже проста у використанні та догляді, її не варто мити – просто протріть сухою тканиною.

Капучинатор (або молокозбивач). Бажаєте матча латте з ідеальною пінкою? Без капучинатора тут не обійтись. Насадка міксера виготовлена з простого в догляді та безпечного матеріалу – нержавіючої сталі, а корпус – з приємного на дотик пластика. Дуже простий у використанні – тисніть на кнопку та очікуйте на апетитну пінку.

Тепер ви повністю готові потрапити в світ японської чайної культури та відчути справжній смак матча чаю, а посуд та вксесуари стануть приємним декором для вашої домівки.

Гречаний чай
Гречаний чай
Новинки
Гречаний чай
Неповторний смак гречаного чаю Ку Цяо від YUME
Купити
Від матча YUME
Від матча YUME
Акції
Від матча YUME
підпишись на наш профіль в Instagram, щоб бути у курсі усіх пропозицій @matcha.yume
Підписатися