• |
  • |

Матча чай

Зелений преміум матча YUME
Рожевий матча з пітахайя
Церемоніальний Матча Shiki
Блакитний матча з Butterfly Pea
 

З самого вигляду чаю матча можна зрозуміти, що це не звичайний чай, який ми звикли пити. Перетерте в порошок листя сухого чаю Тенч (Тент) вже давно стало в Японії одним з найпопулярніших напоїв. Сьогодні японський чай матча можна купити в Києві, Львові, Одесі та всій Україні. Але чому ж він такий незвичайний?

Японський матча має особливий спосіб вирощування. Щоб напій зберіг свої корисні властивості, працівники уповільнюють фотосинтез. Для цього, за 88 днів до збору чайні кущі накривають спеціальною сіткою, яка блокує пряме попадання сонячних променів. Матча також відрізняється за процедурою приготування і це, напевно, один із найбільш корисних видів чаю - підвищує імунітет, піднімає настрій, позитивно впливає на метаболізм.

Приготування. Один із найважливіших моментів - вода не повинна бути занадто гарячою. Для цього після кип'ятіння варто почекати 5-7 хвилин, щоб вона охолола. Ідеальна температура – 80-85 ℃. Також потрібно стежити за пропорцією води та порошку маття. Справжні гурмани для цього використовують спеціальну мірну ложечку Часаку. Далі порошок у воді потрібно гарненько перемішати - для цього ідеально підійде вінчик Часен. Пити потрібно до моменту осідання порошку

Смак. Японський чай маття відрізняється вишуканим ароматом – злегка солодкуватий, з апетитною гіркуватістю та довгим післясмаком.

Види матча від YUME

Крім класичної зеленої матчі, інтернет-магазин YUME пропонує не менш корисні, унікальні маття з Таїланду, які є справжньою новинкою на ринку України.

Блакитний матча з Butterfly Pea. Унікальний тайський чай, який виготовляється із квітки Кліторії Трійчастої. Рослину висушують та перетирають до стану порошку. Блакитний матча добре відомий своїми корисними властивостями, чай багатий на різноманітні вітаміни: B1, B2, B12, B13, C, D, E, K. Він покращує зір та стане відмінною профілактикою захворювань очей. Містить фосфор, залізо, калій, кальцій та амінокислоти. Самі висушені квіти Butterfly Pea відомі як Чай Анчан. Блакитний маття має також заспокійливу дію та нормалізовує нервову систему. Від самого квіткового аромату стає легко. Цей сорт часто вживають у чистому виді або використовують у приготуванні маття лате.

Рожевий матча з екзотичного фрукта Пітахайя. Цей вид практично неможливо знайти в Україні. Його унікальність в тому, що він складається тільки з Пітахайї, жодних добавок, барвників чи підсилювачів смаку – 100% натуральний продукт із Таїланду. Виготовляється рожевий порошок методом freezing dried – це осушування холодом із виморожуванням вологи в продуктах харчування. Цей метод зручний при транспортуванні, а також при дегідратації, оскільки зберігає в продукті корисні властивості. А саме – рожева матча багата на залізо, фосфор, вітаміни В1, В2, В3, C, клітковину й антиоксиданти. Рожевий японський маття рекомендуємо готувати з молоком. З нього виходить чудовий та ніжний лате. Також декоративний колір порошку надасть унікального вигляду смузі та коктейлям.

І наостанок, японський зелений Преміум матча – основа традиційної японської чайної церемонії, в склад якого входить хлорофіл – найбільш натуральний та органічний продукт. Хлорофіл виводить з організму токсини та запускає процес детоксикації. Смачно, красиво та з великою користю!

Можна писати багато про властивості, аромат і смаки, але це ніщо в порівнянні з готовою чашкою чаю чи матча лате. Ви можете спробувати кожен з напоїв, замовивши готовий набір або ж почати з одного, який найбільше припав до душі. Також на нашому сайті ви можете знайти всі необхідні аксесуари, щоб ваше чаювання перетворилось на справжню церемонію.

Гречаний чай
Гречаний чай
Новинки
Гречаний чай
Неповторний смак гречаного чаю Ку Цяо від YUME
Купити
Від матча YUME
Від матча YUME
Акції
Від матча YUME
підпишись на наш профіль в Instagram, щоб бути у курсі усіх пропозицій @matcha.yume
Підписатися