• |
 • |

Китайський зелений чай

Ганпаудер (Порох)
Лун Цзин (Колодязь Дракона)
Шу Сян Люй (сенча)
 

Купити китайський зелений чай в Києві, Львові та по всій Україні вже давно хочуть українські покупці, оскільки цей чай відомий своїми смаковими якостями та впливом на організм. Вирощується на плантаціях в китайських провінціях. Крім українців, на території міст самого Китаю, місцеві жителі також люблять чай. Перші види напою з'явилися ще в першому столітті до нашої ери. Місцеві традиції зберігаються протягом століть і передаються до сьогодні.

Смак та аромат напою завжди дивує покупців. Він увібрав в себе традиції, пам'ять предків, сотні років передачі рецептів, пошуків нових поєднань. Щоб купити справжній китайський чай в Україні, рекомендується уважніше познайомитися з культурою, улюбленими видами, які обирають саме китайці.

Уподобання серед китайських чаїв

Китайці люблять різні сорти напою. Вони виходять за рахунок варіативності способу збору, якості сировини, методів обробки. Сьогодні виділяються наступні види, популярні не тільки в місцевих провінціях, а й в Україні:

Кнопка Свернуть / Развернуть для текста ниже

 • Мао Фен. Створюється з наймолодших і ніжних листків, які перші з'являються на рослинах. Перші етапи обробки починаються відразу, після збору. Завдяки таким діям, зберігається широкий букет смаку та аромату, напій практично прозорий.
 • Ку Дін. Виділяється терпким і різким смаком, який додатково підкреслюється запашними нотками. Дозволяє вивести з організму  всі шкідливі елементи, шлаки, покращує кровообіг, роботу шлунково-кишкового тракту.
 • Лунцзінь. Підходить для покупців, які тільки починають знайомитися з культурою досвідчених шанувальників. В ароматі присутні нотки гарбузового насіння, що виділяє даний сорт. Дозволяє налаштуватися на творчу хвилю, відволіктися від повсякденних турбот та думок, тривог.
 • Бі Ло Чунь. Відрізняється надзвичайним квітковим ароматом. Рослини спеціально вирощуються на території садів, щоб вони увібрали необхідні нотки та соки. Завдяки правильному процесу збору, в ньому зберігається весь набір вітамінів.

Завдяки нашому сайту можна легко знайти та купити китайський зелений чай, що відрізняється надзвичайним смаком, ароматом та дивовижними нотками, в Києві, Львові та в усій Україні.

Виробництво зеленого чаю у провінціях Китаю

Вибираючи який китайський зелений чай купити, покупець також цікавиться процесом створення продукції. Все починається зі збору. Процес можна проводити, починаючи з ранньої, весни, коли з'являються перші бруньки. Вони відомі своєю ніжністю, легкістю. Збір можна продовжувати аж до середини осені, щоб отримати найстарші рослини, наповнені терпкістю та невеликою ноткою гіркоти.

Після отримання необхідної сировини, важливо відразу почати обробку. Це дозволяє уникнути окислення. Листя просушується, очищається і передається на виробництво для наступних етапів підготовки перед випуском. Всього за день, після початку роботи, готова нова партія упаковок. Через кілька тижнів вони потраплять в Україну, де покупці зможуть придбати китайський зелений чай недорого.

Сорти відрізняються між собою, оскільки для їх виробництва можуть використовуватися молоде або старе листя, нерозкриті бруньки, тонкі стебла. Відрізняється й розмір сировини, що незмінно впливає на підсумок приготування.

Як обрати свій напій

Якщо людина хоче купити справжній китайський чай, їй знадобиться звернути підвищену увагу на чинники, які дозволяють визначити необхідний напій. Варто познайомитися з ними детальніше:

 • Виробник. Він знаходиться в одній із провінцій де вирощується кущі чаю, а термін виробництва варіюється в діапазоні сезону збору врожаю.
 • Якість. На поверхні упаковки є відзнаки якості від незалежних експертів.
 • Ціна. Можна знайти китайський зелений чай в Україні недорого, але важливо брати його в перевіреному місці. Вартість варіюється в залежності від якості продукції.
 • Розмір листя. Великі елементи дають більш яскравий, насичений, але терпкий смак. Молоді рослини відрізняються легкістю.
 • Вид. Рекомендується заздалегідь спробувати відомі варіанти сортів, щоб все ж таки визначитися, який китайський чай купити.
 • Термін придатності. Чим він менший, тим більш якісний продукт Ви бачите.
 • Зовнішній вигляд. Упаковка не повинна бути пошкодженою, відсутні ознаки надмірної вологи.

В інтернет-магазині Yume Ви знайдете найбільш популярні сорти китайського зеленого чаю. Асортимент та ціни теж приємно здивують, адже завдяки прямим поставкам з Китаю і перевіреним виробникам ми можемо пропонувати приємну ціну на чай, а також гарантувати якість, яка підтверджена міжнародними сертифікатами, які Ви знайдете на сайті.

Гречаний чай
Гречаний чай
Новинки
Гречаний чай
Неповторний смак гречаного чаю Ку Цяо від YUME
Купити
Від матча YUME
Від матча YUME
Акції
Від матча YUME
підпишись на наш профіль в Instagram, щоб бути у курсі усіх пропозицій @matcha.yume
Підписатися