• |
  • |

Японський зелений чай

Сенча
Токусен генмайча
Ходзіча
 

Сьогодні культура чайних напоїв на території країн Далекого Сходу дуже розвинена. Вона зберігається протягом століть, оскільки традиції, які формувалися ще при перших культиваціях чайного листів, продовжують бути актуальними. На плантаціях вирощуються різні культури в промислових масштабах. Покупці все частіше бажають купити японський зелений чай в Києві, Львові та в Україні.

Японія дуже популярна завдяки своїм плантаціям і виробникам, які ретельно підходять до всіх етапів виробництва. Напої виходять різноманітними за смаком, запахом, методами використання.

Види японського зеленого чаю

Якщо людина бажає зелений чай купити в Україні, їй знадобиться визначитися з видом продукції. Дану категорію японських товарів поділяють на чотири види:

  • Ґьокуро (гекуро). Вирощене листя акуратно збирають та скручують перед сушінням.
  • Тент. Листочки, зібрані перед сушінням, спеціально випрямляють для збереження форми.
  • Матча. Виготовляється із листя тент, якщо з сировини забираються всі стебла, прожилки. Його додатково перемелюють, щоб отримати порошкоподібну текстуру. Крім стандартного застосування, матча використовують для приготування десертів.
  • Конате. Схожий до маття, але продукт не перемелюють, а збирають із дрібних елементів, пучків.

Кожен вид відрізняється за смаковими характеристиками й аромату. Додатково, в них відрізняється кількість вітамінів, корисних властивостей, які можна отримати при заварюванні. Тому перш, ніж купити справжній японський чай в Києві чи Україні, рекомендується випробувати чотири види, щоб визначити найбільш коректний, за власними суб'єктивними відчуттями.

Збори чайного листя в провінціях Японії

Щоб японський зелений чай в містах України недорого радував своїм смаком, співробітники компанії-виробника повинні подбати про правильний збір сировини. Від правильності дій в значній мірі залежать характеристики готового продукту. Тому на території збору за даним процесом необхідно уважно стежити, контролювати етапи.

Період збору починається з травня, закінчується у вересні. Для виготовлення вибирають і сортують практично всі елементи рослини, виключаючи товсту частину стебла. Сортування дозволяє відібрати листи за розміром та свіжістю. Від них залежатиме якість готової упаковки.

Далі, необхідно висушити зібрані рослини. Для цього їх розміщують на відкритих просторах. Деяке листя штучно скручують, оскільки цього вимагає вид ґьокуро.

Після завершення сушіння, готова сировина очищається і відправляється на виробництво для подальшої обробки. Пройшовши всі етапи, продукція потрапляє на прилавки, де покупці можуть придбати справжній японський чай в Києві, Львові в усій Україні та світі.

Традиції заварювання зеленого чаю

На території провінцій, сотні років зберігаються традиції заварювання чайних напоїв. На сьогодні використовуються класичні предмети посуду, дотримуються обряди та дії, щоб шанувати пам'ять предків. Додатково, для японців зберігається пам'ять культури. Тут піднесення приготованого особисто напою, є виявленням поваги, довіри, проханням прощення за минулі конфлікти, привітанням і побажанням щастя.

Кнопка Свернуть / Развернуть для текста ниже

Чи не кожен метод заварювання є дотриманням старих традицій. Щоб вшанувати їх в Україні, необхідно купити японський зелений чай, використовувати фарфоровий чайник, виготовлений на території регіону проживання сім'ї, набір посуду з широкими краями. Температура води знаходиться в діапазоні 80-90 градусів. Першу порцію зливають, поминаючи загиблих рідних. Після повторного заварювання, готовий напій можна вживати.

Тому повторити традиційні обряди можна самостійно.

Як обрати свій чай

Щоб японський зелений чай купити в Києві, Львові чи Україні, знадобиться уважно підійти до пошуку. Звернути увагу варто на:

  • Виробника. Він повинен знаходиться в провінції збору урожаю, є оригінальні написи на японському.
  • Якість. Є можливість вибрати японський зелений чай в Україні недорого, і він буде якісним. Для цього необхідно подивитися на упаковку, знайти значок показника сорту та позначку якості.
  • Вид. Рекомендується заздалегідь спробувати доступні сорти, щоб визначити оптимальний для себе.

В інтернет-магазині Yume можна знайти та купити кращий чай з Японії. За якість Вам теж не доведеться хвилюватися, адже всі сертифікати розміщені у нас на сайті. Спробуйте смак справжнього японського зеленого чаю і пориньте у смак з Yume!

Гречаний чай
Гречаний чай
Новинки
Гречаний чай
Неповторний смак гречаного чаю Ку Цяо від YUME
Купити
Від матча YUME
Від матча YUME
Акції
Від матча YUME
підпишись на наш профіль в Instagram, щоб бути у курсі усіх пропозицій @matcha.yume
Підписатися