• |
  • |

Улун

Лісові ягоди улун
М'ятний улун
Молочний улун (Тайвань)
Те Гуань Інь (Light)
Улун Жасмин
Улун женьшень
 

Вже доволі давно у людей виникає бажання купити улун чай в Києві, Львові чи в Україні, оскільки він популярний за своїми характеристиками та корисними властивостями. Він поставляється прямісінько з Китаю в світлому і темному вигляді. Це традиційний напій, досконалість якого, досягнута протягом сотень років. Тому кожному буде цікаво дізнатись походження та методи створення продукції. Рекомендуємо ознайомитись, щоб обрати та купити чай улун в нас в Україні.

Походження улунів

Оолонг - друга назва напою. Він створюється з напівфементованого листя чайного дерева. Колір чаю знаходиться в позиціях між жовтим і червоним відтінками. З'явився сорт на півночі провінції Фуцзянь. Додатково, зараз вирощується на території острова Тайвань.

Сильно ферментовані сорти з'явилися раніше, ніж відомі сьогодні. Кращі види виростають саме в провінції Фуцзянь. Рекомендується спробувати напій, створений із материнських кущів. Китайці вміють їх відрізняти, тому на таких упаковках є окрема відзнака.

Сьогодні в Тайвані відбувається ряд експериментів з оолонгами. Вони намагаються створювати нові аромати й смаки, які дивують покупців з першого заварювання. Тому клієнти можуть купити улун чай недорого в Києві чи Україні, який характерний світлим або темним відтінками, різними ароматними нотками. З кращих готових результатів роботи вчених - витримані природним методом.

Молочний вид з'явився всього 40 років тому. Він відрізняється методом відбору листя та типом ферментації.

Виробництво оолонга

Коли клієнт вибирає купити китайський улун в Києві чи Львові, його цікавить метод створення продукції. Все починається з вирощування та збору рослин. Улун відрізняється елементами сировини від легких сортів. Китайці відбирають соковиті, більш старі листи, які збирають в собі велику кількість сонячного світла, мікроелементів з ґрунту. Завдяки їм, продукт відрізняється терпким смаком.

Після збору, вся сировина залишається на сонячному світлі. Поглинаючи тепло, вона починає в'ялитися. Через півгодини, весь лист переміщається в тінь. Тут починаються процеси ферментації. Ферментація це фактично окислення, яке починається з країв і закінчується центром, найтовстішими стеблинками. Тому, якщо китайський чай улун купувати в Україні, він відрізнятиметься легкою кислинкою. Для рівномірної ферментації їх перемішують. Далі, відправляють на виробництво. Там відбувається сушка і упаковка листя чаю.

Світлий та темний китайські улуни

Якщо вибирати, який китайський чай улун купити в Києві та Україні, можна легко помітити наявність світлого і темного видів. Вони відрізняються не тільки за кольором, але й за насиченістю, смаковими якостями. Головна різниця з'являється завдяки відсотку ферментації.

Світлий виготовляється з більш молодих рослин, ферментація над якими проводиться на 15%. Сировина додатково скручується. Найбільш якісні сорти відомі наявністю червоних плям на поверхні. Їх можна побачити, якщо акуратно розкрутити засушене листя.

Темний є високоферментованим. Його витримують до отримання яскравого коричневого кольору. Смак відрізняється нотками терпкості й кислинки, переважаючими над трав'яними ароматами. На поверхні також можна виявити невеликі сині плями.

Користь напою

Клієнти обирають купити китайський улун, оскільки його рекомендують вживати лікарі. Терапевт радить пити напій регулярно, так як він володіє антиоксидантами, вітамінами, мікроелементами. Їх сукупність дозволяє сприятливо впливати на перебіг хронічних хвороб, тяжких станів, допомагає при слабкості та нездужанню.

За дослідженнями вчених, оолонг забезпечує зміцнення кісткової тканини, емалі зубів. З регулярним вживанням, стоматологи відзначають припинення кровоточіння ясен. Додатково, ферментоване листя сприятливо позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт та прибирає запалення на шкірі. Підвищений холестерин починає знижуватися, якщо купити улун чай недорого, щоб заварювати його регулярно.

Дівчата відзначають зміцнення нігтьових пластин, припинення запалень на шкірі обличчя. Він також дозволяє контролювати перепади настрою при настанні передменструального синдрому, в тривожних і депресивних станах.

Гречаний чай
Гречаний чай
Новинки
Гречаний чай
Неповторний смак гречаного чаю Ку Цяо від YUME
Купити
Від матча YUME
Від матча YUME
Акції
Від матча YUME
підпишись на наш профіль в Instagram, щоб бути у курсі усіх пропозицій @matcha.yume
Підписатися